Şehrimizin köklü spor kulüplerinden Kocaali Sahilspor’da Başkanlık el değiştirdi. Yeni Başkan İş İnsanı Saim Sezgin oldu.

Geçtiğimiz yıllarda Süper Amatör’de fırtına gibi esen Kocaali Sahilspor’da Başkan Tuğrul Çatalbaş’ın kendi isteğiyle görevini bırakmasının ardından yapılan seçimde Başkanlığa İş İnsanı Saim Sezgin seçildi.

Milli Eğitim Müdürü'nden Sakaryaspor'a ziyaret Milli Eğitim Müdürü'nden Sakaryaspor'a ziyaret

Çiceği burnundaki yeni Başkan Saim Sezgin yeni sezon için güçlü bir takım oluşturmak için kolları sıvarken; ilk iş olarak takımın kaptanı ve defansın istikrarlı oyuncusu Ensar Kahraman ile anlaşmaya vardı. Ayrıca Selim Akın ile yeniden anlaşmaya varan Sezgin ve ekibi sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

HEDEF BÖLGESEL AMATÖR LİG
Başkan Sezgin; güçlü bir yönetim oluşturduklarını dile getirirken; bu sezon hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig olduğunun altını çizdi. Sezgin; “Kocaali artık daha iyi yerlerde temsil edilmeli. Bu potansiyelimiz var. Arkadaşlarımızla elele verip; Kocaali Sahilpspor’u izlenen bir takım haline getireceğiz.” dedi.

"YANLARINDA OLACAĞIM"
Sahilspor’un bir önceki Başkanı Tuğrul Çatalbaş ise; “TakımımIz bizden sonra da emin ellerde olduğu için mutluyum. Her an takımın ve Saim arkadaşımın yanında olacağım. El birliğiyle hedefe varacağız” dedi.