Regaip Kandili dualarla idrak edildi Regaip Kandili dualarla idrak edildi

Sakarya’nın öncü olduğu Koop-Bakkal Projesi ilimizde başarıyla sürdürülüyor. Her geçen gün mahallerde artmaya başlayan Koop-Bakkallar, vatandaşları memnun ediyor. Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası üyesi olan bakkal esnaflarının başvuruda bulunduğu ve kriterlere uyum sağlayanların projeye dahil olduğu esnaflar, dükkanlarında ayırdıkları bölümlerde Tarım Kredi Marketlerinin ürünlerini satabiliyorlar.

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, faaliyete geçen Koop-Bakkalları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundular. Koop-Bakkalların yakın zamanda her sokakta olacağını vurgulayan Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Ticaret İl Müdürümüz Emre Atmaca ile birlikte Koop-Bakkal olan esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımıza hayırlı işler, bereketli kazançlar temennisinde bulunduk. Böylelikle projenin gidişatını yakından görerek, vatandaşımızın ve esnafımızın memnuniyetine yakından şahit olduk. Başarıyla yürütülen proje diğer illerimize örnektir. Yakın bir zamanda her sokakta ve mahalle de Koop-Bakkallarımızı daha çok göreceğiz.” Dedi.

Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca da, projeye dahil olan bakkal esnaflarına başarı dileyerek, Sakarya’nın Koop-Bakkal projesinde öncü olmasıyla nedeniyle gurur duyduklarını söyledi.