KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

ADAYLARINI AÇIKLADI

Saadet'te değişim kurultayı! Karamollaoğlu aday olmayacak, Ömer Ayhan adaylar arasında Saadet'te değişim kurultayı! Karamollaoğlu aday olmayacak, Ömer Ayhan adaylar arasında

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde bir dönem daha Korucuk Mahalle muhtarlığına adaylığını açıklayan ve “Hizmete Devam” diyen Cevdet Koçak, Korucuk Park Kafe'de düzenlenen programda azalarıyla bir araya geldi. Çalışmalarına gece gündüz devam eden,  Korucuk Mahallesi'nde geniş bir kitle tarafından tanınan ve sevilen Koçak, Korucuk Mahallesi'ne ve mahalle sakinlerine bir dönem daha hizmet için bu yola çıktığını belirterek, aza adaylarını açıkladı. Hizmet yolunda çıktığı yolda mahalle sakinlerinin huzurunu ve mutluluğunu ön planda tutan Koçak, arkadaşlarıyla birlikte çalışmalarını gece-gündüz sürdürüyor.

GÜÇLÜ VE BAŞARILI EKİP

Aralarında esnafların, emekli kamu personellerinin, gazeteci ve futbol antrenörünün de yer aldığı güçlü kadrosuyla bir kez daha hizmete aday olduklarının altını çizen Muhtar Adayı Cevdet Koçak, “

Halka hizmet hakka hizmettir şiarıyla çıktığımız bu yolda halkımıza hizmet etmekten bir adım geri durmadık. Aza adaylarımız, Korucuk Mahallesi'nde yaşayan, mahallemizi seven, mahallesine sahip çıkan ve mahallemize hizmet etmek için yola çıkan değerli isimlerdir. Hepsi kendi alanlarında tecrübeli, deneyimli ve başarılı kişilerdir. Mahallemize en iyi şekilde hizmet edeceklerine inanıyorum” dedi.

Cevdet Koçak'ın Aza Listesi Şu Şekilde;

Eemekli Başkomiser Hasan Aydın, Muhasebeci Sinem Özekmekçi, SASKİ Teknik Birimler çalışanı Adem Küçük, Gazeteci-Antrenör Kadir Şirin, Ev Hanımı Ünzile Mutlu, Emekli Taşımacı Necati Karataş, Trendyol Çalışanı-Esnaf Samet Beyoğlu, Emekli Murat Şan.

2-4181-591