Yunus Çiloğlu Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Abdullah Kayra Solak yaklaşık 1 ay önce geçirdiği bisiklet kazası sebebiyle tedavi gördüğü hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ
Yunus Çiloğlu Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Abdullah Kayra Solak, yaklaşık 1 ay önce bisikletiye gezdiği sırada kendisine araba çarpmıştı. Küçük Abdullah, olay yerine gelen 112 Acil Servis Ekipleri tarafından SEAH Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yaklaşık 1 aydır tedavi gören küçük Abdullah bugün maalesef yaşam savaşını kaybetti. 

ACİL KAN ARANIYORDU 
Abdullah Kayra Solak için tedavi gördüğü sürede, “Sakarya'da hastanede yatan küçük Abdullah Kayra Solak için acil AB pozitif (+) kan aranıyor. Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde yatmakta olan Abdullah Kayra Solak için acil AB pozitif (+) kan aranıyor. Kan vermek isteyenler Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne giderek Abdullah Kayra Solak adına kan bağışında bulunabilir. Aynı zamanda kan vermek isteyenler 0 535 7644321 numaralı telefondan da Küçük Kayra'nın ailesinden bilgi alabilir” paylaşımına yer verilmişti. 

Mersin'deki hain polisevi saldırısıyla ilgili yeni gelişme! Mersin'deki hain polisevi saldırısıyla ilgili yeni gelişme!

PAYLAŞIM YAPILMIŞTI
Yunus Çiloğlu Ortaokulu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer vermişti, “Geçirdiği bisiklet kazası sebebiyle yoğun bakımda tedavisi devam etmekte olan 6. sınıf öğrencimiz Abdullah Kayra Solak ve değerli ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz. Kıymetli öğrencimizin en kısa zamanda sağlığına kavuşarak aramıza dönmesi temennisiyle...”