Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen açık hava etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. 7’den 70’e herkese hitap eden etkinliklerde, film gösterimi, İncesaz konseri ve çocuk şenlikleri başta olmak üzere bir çok etkinlik düzenlendi.

Sazanlar kıyıya vurdu; Elektroşok şüphesi Sazanlar kıyıya vurdu; Elektroşok şüphesi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Açık hava Etkinlikleri bu hafta da tüm hızıyla devam etti. Millet Bahçesi’nde düzenlenen etkinliklerde 7’den 70’e herkese hitap eden programlar vatandaşlara eşsiz bir hafta sonu yaşattı. Oldukça yoğun geçen etkinlikler, Cuma akşamı gerçekleştirilen Adanış: Kutsal Kavga adlı sinema filmi izleyicilerle buluştu.

Etkinliklerin bir diğer ayağı ise Cumartesi akşamı gerçekleştirilen İncesaz konseri oldu. Birbirinden değerli eserlerle izleyicilerin karşısına çıkan ünlü grup, sergilediği performansla adeta izleyicileri büyüledi. 2 saate yakın süren konserde, Geleneksel Türk Müziği ve özel besteler başta olmak üzere bir çok alanda eserler icra edildi. Konser alanını hınca hınç dolduran izleyiciler unutulmaz bir akşam yaşadı.

Büyükten küçüğe herkese hitap eden etkinliklerin Pazar akşamı konuğu ise çocuklar oldu. Aileleri ile birlikte etkinlik alanına gelen minikler, gerçekleştirilen gösterilerle gönüllerince eğlendi. Kukla gösterisi, Burak Abi ile Çocuk Şarkıları ve Bubble şov gösterileriyle eğlenen çocuklar, soru cevap yarışmaları köpük oyunu ve birlikte söylenen şarkılarla eğlenceli anlar yaşadı. Programın son bölümünde ise Çılgın Hırsız 1 animasyon film gösterimini izleyen minikler, kahkaha tufanı yaşadı.

thumbnail_15-7thumbnail_4-113thumbnail_2-169