Milli Birlik ve Düşünce Genel Başkanı Hayati Özsipahi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ve Yerli ve Milli otomobili TOGG hakkında bir mesaj yayımladı.

2023 Opel Corsa casus kameralara yakalandı 2023 Opel Corsa casus kameralara yakalandı

Özsipahi, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"İstiklal ve istikbal mücadelemizi zaferle taçlandırarak milli varlığımızı tarihin güçlü bir öznesi olarak devam ettirme kararlılığımızı bütün dünyaya kabul ettirerek ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 99'uncu yılına erişmenin gururunu yaşıyoruz.

Devletin ve milletin bu süreçte karşılaştığı zorlukları ve sıkıntıları, birlik ve barışı muhafaza ederek aştığını bildiren Özsipahi, şunları söyledi.

Milletimizle birlikte “Güçlü ve tam bağımsız Türkiye” idealimiz ve barış ve huzurun teminatı olan güçlü Türkiye' yolunda kararlılıkla yürüyoruz.

Bugünlerin değeri; gelecek hakkında her bireyimizi umutlandırıyor. Cumhuriyetimizin 100. Yılına doğru devrim otomobilinden devrin otomobiline geçmemiz de ayrıca gurur verici bir durumdur. TOGG Yerli ve Milli otomobilimiz bir beraberliğin göstergesidir. Her ürettiğimizi dünyada kendimize müstesna bir fırsattır. Cumhuriyet Türk Milletinin tekrar ayağa kalkma iradesidir. Yeni nesil teknoloji üretimlerinde her daim devletimizin yanında olacağımızın da bilinmesini istiyorum. Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. ifadelerini kullandı.

Cumhuriyetin ilan edilişinin 99'uncu yıl dönümünü kutladığımız bugünlerde, millet olarak bizim iftihar günümüzdür. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimizi ve vefat etmiş gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum."