MHP Sakarya İl teşkilatı tarafından Serdivan'da düzenlenen tanıtım törenine Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili M. Levend Bülbül, İl Başkanı Oğuz Alkaş ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları katıldı.

Recai Çapoğlu aradı ve “Torpil yok. Halk beni istedi” dedi Recai Çapoğlu aradı ve “Torpil yok. Halk beni istedi” dedi

İstişarenin de yapıldığı aday tanıtım toplantısına ev sahipliği yapan İl Başkanı Alkaş, “Ayırmadan, ayrışmadan çalışmalarımızı sürdürerek 31 Mart seçim zaferine mutlaka ulaşacağız. Cumhur ittifakının ve partimizin başarısı için çok çalışacağız. Sakarya’mıza en iyi hizmetlerin gelmesi için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Tüm meclis üyelerimize hizmetleri için teşekkür ederken, yeniden listeye giren ve yeni meclis üyesi adayı olan tüm arkadaşlarımıza üstün başarılar diliyoruz. Teşkilat olarak var gücümüzle sahada olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili M. Levend Bülbül’de tüm teşkilata ve meclis üyesi adaylarına başarılar dileyerek, “Ayırmadan, ayrışmadan Sakarya için canla başla çalışacağız” dedi. Daha sonra adaylar tek tek açıklanarak teşkilata tanıtıldı. Ayrıca partinin saha çalışmaları ve adayların programları üzerine istişareler yapıldı.