Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Arifiye ilçesi Kemaliye Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Ziyarette, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Belediye Meclis Üyeleri, İl Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanı, İl Teşkilatı Koordinatörü ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katılımlarıyla gerçekleşti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Başkan İsmail Karakullukçu Arifiye Belediyesinin çalışmaları, hayata geçirilen projeler, ilçede yapımı devam eden yatırımlar ile ilçenin sorunları hakkında Atabek’e brifing verdi.

Milletvekili Atabek daha sonra Belediye başkanı İsmail Karakullukçu ve İlçe Teşkilat yöneticileri ile birlikte Kemaliye mahallesi muhtarı Nedret Kulaksız ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Başkan Keleş: Her şeyi biz yaptık hastalığı bu Başkan Keleş: Her şeyi biz yaptık hastalığı bu

Milletvekili Atabek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, "Arifiye Esnaf ve hemşehrilerimizin hoş sohbeti ile keyifli bir gün geçirdik. Ardından Kemaliye Mahallemizde coşkulu bir ‘Mahalle buluşması’ gerçekleştirdik. Mahalle sakinlerimizi dinledik, çalışmalarımızı anlattık. #BirlikteDahaGüçlüSakarya" ifadelerini kullandı.

FYOBNMSX0AA3lMT-1536x1023er4hy3FYOBNMNXkAI-Ux8-1536x1023