Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi, uluslararası bir ziyarete ev sahipliği yaptı. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Senegal'in Thies Şehri Belediye Başkanı Doctor Babacar Diop ve Halal Senegal Yöneticisi Deneba Diouf'u ağırladı.

Ziyaret kapsamında, Sakarya ve Thies şehirleri arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi ve işbirliği olanaklarının geliştirilmesi amacıyla bilgi alışverişinde bulunuldu. Görüşmede, her iki şehrin ekonomik, ticari ve kültürel potansiyelleri üzerine karşılıklı görüşler paylaşıldı. Filizfidanoğlu, ziyaretin verimli geçtiğini belirterek, "Kendilerine şehrimiz ve bölgemizle ilgili bilgi aktardık. Thies şehri ile Sakarya arasında kurulacak olası işbirlikleri için umut verici bir başlangıç oldu" dedi.

Karasu Belediye Başkanı Sarı, milletvekiline serzenişte bulundu: Derdimiz var Karasu Belediye Başkanı Sarı, milletvekiline serzenişte bulundu: Derdimiz var

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı, ziyaretin sonunda Doctor Babacar Diop ve Deneba Diouf'a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.