Oda başkanı böyle isyan etti: Esnafımın ekmek kapısına kilit vurdurmak için uğraşmayın Oda başkanı böyle isyan etti: Esnafımın ekmek kapısına kilit vurdurmak için uğraşmayın

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi, Kurban Bayramı'nın ikinci günü gerçekleştirdiği Geleneksel Bayramlaşma Programı ile iş dünyasını bir araya getirdi. Tören, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu'nun ev sahipliğinde şube hizmet binasında yapıldı.

Törene, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, geçmiş dönem şube başkanları Ahmet İşgüzar ve Halit İnci katıldı. Protokol üyeleri arasında ise AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, FİKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Lütfü Bayraktar, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı ve TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Ali İnci, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ertuğrul Kocacık da yer aldı.

Bayramlaşma törenine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Trabzonlular Derneği Başkanı Prof. Dr.  Fehmi Çelebi, Sakarya Yerel Kültür Dernek Başkanı İbrahim Şahin, ASKON Sakarya Şube Başkanı Halil Erol, SAMİB Kurucu Başkanı ve Kar Metal Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kar ve çok sayıda davetli katıldı. Tören, geniş katılımlı ve samimi bir atmosferde gerçekleşti.

Bayramlaşma töreninde çocuklar da unutulmadı. Nasrettin Hoca ve çeşitli animasyon gösterileri çocuklar için düzenlenirken, çeşitli ikramlar da yapıldı. Çocukların neşesi ve büyüklerin sohbetiyle bayramlaşma, samimi ve nezih bir ortamda tamamlandı.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, törende yaptığı konuşmada, katılım gösteren herkese teşekkür etti. Filizfidanoğlu, "Bu tür etkinlikler bizleri birbirimize daha da yaklaştırıyor ve iş dünyası olarak kenetlenmemizi sağlıyor" dedi.

Ce395Bdd 9Ade 4545 94D3 6B3Fa5D62D82C66E2397 Fbc1 4778 A440 5E625713B7E34547Fc8F 1790 45C7 8844 Cfa0F0756Cc4C0Bc93E3 F8Ee 4A91 B8C5 84700Befcb21