KENDİSİ DE ÖĞRETMEN ÇOCUĞU

“24 Kasım Öğretmenler Günü” etkinlikleri kapsamında Borsa İstanbul Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ve Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ile beraber öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Geleceği inşa eden öğretmenleri ve iyi bir gelecek oluşturmak adına yapılan planlamaları, projeleri tek tek dinleyen, bu bağlamda eğitimi ve eğitimciyi destekleyen, kendisi de bir öğretmen çocuğu olan Işıksu: “Bugünün çocuğu yarının söz sahibidir. Türkiye Yüzyılını inşa eden nesiller yetiştirmede en büyük emek de fedakârlık da öğretmenlerimize aittir. Hakkınız ödenmez, hepiniz bizler için çok kıymetlisiniz.” diyerek öğretmenlerin bu özel gününü kutladı.

HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ

Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ve Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş’ ın eşlik ettiği ziyarette Öğretmenler Günü Pastası kesilerek 24 Kasım için özel hazırlanan atkılar ve karanfiller de hediye edildi. Öğretmenlerin gönlünde hoşluk, yüzünde tebessüm bırakan ziyaret renkli karelerle sona erdi.
 
BİRLİKTE EL ELE

Her daim öğretmenlerin ve öğrencilerin yanında olan, planlanan tüm çalışmalarda desteğini esirgemeyen Mutlu Işıksu’ ya teşekkür eden Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş: “Eğitim-Öğretim camiasında birlik beraberlik için en önemli kilit nokta iş birliğidir. Adapazarı Belediyesi bu anlamda gücümüze güç katmaktadır. El birliği ve gönül birliğiyle Türkiye Yüzyılını yaşayacak ve yaşatacak nesilleri yetiştiriyoruz, yetiştireceğiz.” dedi.

Bakırtaş, emeğin ve alın terinin asıl sahiplerinin öğretmenler olduğunu önemle vurgulayarak tüm öğretmenlerin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutladı.