Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in talimatları ile Bakanlık tarafından alınan karar doğrultusunda, Pençe-Kilit Harekat bölgesinde şehit olan askerler için okullarda bayrak töreni öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Arifiye buluşmaları devam ediyor Arifiye buluşmaları devam ediyor

Irak'ın kuzeyinde Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan 9 asker için Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm okullarda saygı duruşunda bulunuldu. Sakarya’da öğrenci ve öğretmenler, bayrak töreni öncesinde şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunarak, İstiklal Marşı okudu. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nı okuyan öğrenciler, şehitler için dua etti.

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan 9 asker için Sakarya’da tüm okullarda Nehrin Öğretmenleri ve Nehrin Çocukları, bayrak töreni öncesinde bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Serdivan TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen törene Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı da katıldı.

Thumbnail Nehrin Çocukları Saygı Duruşu (4)Thumbnail Nehrin Çocukları Saygı Duruşu (3)Thumbnail Nehrin Çocukları Saygı Duruşu (1)