Noksel İlkokulu 4 /D sınıf velileri, öğrenciler ve sınıf öğretmeni Gül Ulay için unutulmaz bir veda gecesi düzenledi. Hendek Belediyesi Uludere Sosyal Tesislerinde gerçekleşen mezuniyet gecesine öğrenciler, veliler katıldı. Zaman zaman duygusal anlara da sahne olan veda gecesinde, öğrenciler çalan hareketli şarkılarla gönüllerince eğlendi.

Bülent Yaman

Hendek Noksel ilkokulu 4/D Sınıfı Hendek Belediyesi Uludere Sosyal Tesislerinde düzenlenen mezuniyet gecesinde bir araya geldi. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı gecede mezun olan öğrenciler sırayla teşekkür konuşması gerçekleştirdi. 4/D Sınıf Öğretmeni Gül Ulay gecede yaptığı konuşmada öğrenci velilerine teşekkür ederek öğrencilerine yeni okullarında başarı dileklerini ileterek Bal arılarının simgesi olan anahtarlık hediye etti.

Pandemi dolayısıyla uzun zamandır uzaktan eğitim ile eğitim öğretim hayatını sürdüren öğrenci ve öğretmenler 2021-2022 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamladı. Okulların kapanması ve karnelerin alınmasına sayılı günler kala Noksel İlkokulu 4/D sınıf anneleri unutulmaz bir mezuniyet gecesi düzenledi. Düzenlenen gecede öğrenciler mezuniyet cübbesi giyerek  keplerini havalara attı çeşitli oyunların oynandığı gecede öğrenciler gönüllerince doyasıya eğlendi.

Diğer yandan Öğrencilerin doya doya eğlendiği mezuniyet gecesinde 4/D Sınıf Anneleri duygu ve düşüncelerini şu şekilde ifade ettiler, "Dört yıl boyunca öğrencilerimizin gelişimi için yoğun çaba sarf eden, ilgisini, alakasını, özverisini öğrencilerimizin üzerinden hiç ayırmayan Gül Ulay  öğretmenimize teşekkür ediyoruz.” dediler 

Hendek Noksel İlkokulu mezuniyet gecesi  fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

add21e7b-92f0-4ed6-a028-1d5f3c136222

Seyfettin Selim'den Kaynarcalı öğrencilere 500 kişilik yurt müjdesi Seyfettin Selim'den Kaynarcalı öğrencilere 500 kişilik yurt müjdesi

5f90d490-9ce2-4eab-b760-0bcd3a208841