HALK54.COM
Hüseyin Cumalı’nın haberi

Adapazarı ilçesindegeçen Cumartesi gecesi meydana gelen olayda iki alkollü mekan çalışanları birbirine girmiş, olayda 1 kişi ölürken 6 kişide yaralanmıştı. Kanlı olay sonrasında Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri her iki mekanda çalışan 6’sı hastanede 20 kişiyi gözaltına almış, adliyeye sevk edilen 14 kişiden 2’si adli kontrol şartıyla olmak üzere herkes serbest kalmıştı. Olaya karışan ve silah kullandığı kamera kayıtlarından belirlenen 5 kişi ise halen hastanede tedavi altında bulunuyor.

Şehrin göbeğindeki yangın paniğe sebep oldu! O anlar... Şehrin göbeğindeki yangın paniğe sebep oldu! O anlar...

2 MEKAN SÜRESİZ
Yaşanan kanlı olay sonrasında Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ‘kapatılması’ yönünde tutulan tutanak belediye gönderildi ve 1 kişinin öldüğü, 6 kişinin yaralandığı olayın yaşandığı iki alkollü eğlence mekanını süresiz olarak mühürledi.   

NE OLMUŞTU!
Sakarya’nın Adapazarı ilçesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan alkollü eğlence mekanlarında çalışanlar müşterilerin tamamı gittikten sonra tartışmaya başladı. Gece saat 01.00 sırasında başlayan tartışmanın büyümesiyle birlikte taraflar birbirine girdi. Olay sırasında 21 Ahmet Toykar, 29 yaşındaki M.Ş., 44 yaşındaki C.Y., 45 yaşındaki N.C., 42 yaşındaki B.G., 32 yaşındaki İ.K. ve 50 yaşındaki T.K. ateşli silah ve aldıkları darbelerle yaralandı. Aşırı kan kaybeden 21 Ahmet Toykar kaldırıldığı hastanede can verdi. Gözaltına alınan şüphelilerden 7 tabanca ile 2 tüfek ele geçirilirken, olayda kullanılan tabanca ve tüfeklerden 30 boş kovan polis tarafından toplandı.

TAŞLANDI VE KUNDAKLANDI
Öte yandan yaşanan kanlı olay sonrasında ise çatışmanın çıktığı alkollü eğlence mekanlarından birinin önce camları taşlandı. Polis olayı yapan şüpheliyi ararken olaydan 3 saat sonra aynı işyeri yine aynı kişi tarafından gece yarısı kundaklandı. Mekanın kundaklandığı ileri sürülen öldürülen gencin bir yakını polis tarafından aranıyor.