AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan ile zarif eşi Zekiye Arslan’ın mimar olan oğlu Orkun Arslan ile Sakarya’nın tanınmış kuyumcularından Hakan Tenekeci ile zarif eşi Emel Tenekeci’nin güzel kızları Şevval Tenekeci görkemli bir düğün ile mutluluğa “evet” dedi. Sakarya Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Arslan’ın aynı zamanda yeğeni olan  mimar Orkun Arslan’ın Adapazarı Reisoğlu Tesisleri’ndeki rüya gibi düğünü Arslan ve Tenekeci ailelerinin davetlileri kapıda karşılamasıyla başladı. Belediye başkanları, iş, siyaset, spor, sağlık, eğitim, bürokrasi, basın, sivil toplum kuruluşları, sendika. Oda, dernek ve kalabalık davetli topluluğunun katıldığı muhteşem düğüne Türkiye’nin her yanından gelen davetliler akın etti. 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin kıydığı nikah töreninde AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin eşi Filiz Yüce, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Ali İnci, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı  Hasan Ali Çelik, AK Parti Sakarya eski Milletvekili Recep Yıldırım, Vali Özdemir Çakacak, FİSKOBİRLİK Başkanı Lütfi Bayraktar, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SATSO eski Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın,  Eski Galatasaray ve Milli Takım Antrenörlerinden Hamza Hamzaoğlu, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çalışkan, iş insanı Mustafa Ergün, iş insanı Hikmet Cevherli nikah şahitliği yaptı.

Nikah merasimi sonrasında genç çift adeta takı yağmuruna tutulurken, düğün nezih bir ortamda gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Bu arada damadın kardeşi Bedirhan Arslan’a davetlilerin yaptığı ‘Sıra sana geliyor. Hazırlan’ esprileri ise gece boyunca sürdü.

e5c4e573-6599-4843-88b3-5d1a7897d275

204ba6df-1592-47e5-a6ae-ce37a2252f1a

96a05d7e-adc5-4535-a8a2-f43cf77d92e6

3dd64b17-8542-42b6-8f2a-78a6477ac493