31 Mart yerel seçimlere her geçen gün bir adım daha yaklaşırken başkan adayları da çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Osman Çelik projelerini tanıttı

Bu kapsamda Ak Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Çelik de Serdivan Belediyesi’nde düzenlediği lansmanla projelerini tanıttı.

Çiftçilik yapan Muammer Yavuz meclise girdi Çiftçilik yapan Muammer Yavuz meclise girdi

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 17.33.57 7B26C413

İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan programa; Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekilleri, Oda Başkanları, STK üyeleri ve partililer katıldı.

Osman Çelik projelerini tanıttı

“Sevdamız Sakarya!”
Projelerini tanıtmak üzere kürsüye gelen Osman Çelik, “Sevdamız Sakarya diyerek çıktığımız yolda sizlerin desteğiyle ilerlemeye devam edeceğiz. Lansman toplantısı ilgili projelerimi toplamış olduğumuz bu salonda sizlere açıklamak isterim” sözleriyle tanıtıma başladı.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 17.33.50 70706157

Osman Çelik projelerini tanıttı

-Kütüphane Projesi

-Mahalle Kültür Evi Projesi

-Serdivan Spor ve Kamp Merkezi Projesi -Kırantepe Yamaç Paraşütü Merkezi

-Serdivan Spor Kompleksi Projesi

-Serdivan Park ve Yeraltı Otopark Projesi

-Serdivan Seyir Terası Projesi

-Yaşlı ve engelsiz bakımevi

-Yazlık Ticaret Merkezi Projesi

-Hayvan rehabilitasyon Merkezi

-Açık Hava Arkeoloji Müzesi

-Çark caddesinin düzenlemesi ve yenilenmesi

-Teleferik Projesi

-Mahalle Otoparkları ve Tanımlı Otopark Alanları Projesi

-Yağmur Hasadı ve GES Projesi

-Afet ve Acil Durum Üniteleri

-Öğrenci Çamaşırhaneleri Projesi

-Serdivan Çevreyolu Projesi

-Yeni İlçe Girişleri Projesi

-Taktik Şehircilik Sokak Yayalaştırma Projesi

-Taktik Şehircilik Tematik Sokaklar

-Mahalle Spor Alanları

-Drift ve Drag Pisti Projesi

-Kamp Alanları

-Daha Yeşil Serdivan

-Kent Ormanları

-Kent Ormanları

-Bölgesel Parklar

-Açık Alan Wi-Fi Hizmeti

-Serdivan Cepte Mobil Uygulaması

-Bakım Bakım Evleri

Projelerinin hayata geçirilmesi için “Hükümetimizden büyük destek alacağız” diyen Çelik; “En büyük gayemiz Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği üzere insan şehrin şehirde insanın aynasıdır ilkesi ile yola çıkarak Serdivan‘ı bir aileye çevirmeyi çabalacağız. Bu doğrultuda 31 Mart’ı ile birlikte birlikte vizyonumuzla Ödün vermeden çalışmaya hazır ve kararlıyız” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 17.33.54 7F27866E

Ardından kürsüye gelen Büyükşehir Belediye başkan adayı Yusuf Alemdar, “Bugün bu güzel sunuma verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum hoşgeldiniz diyorum. Maşallah Osman başkanım Serdivan uçurdu başkanın ellerine sağlık Allah yolunuzu açık etsin diyor. Elele omuz omuza hep birlikte inşallah” ifadelerini kullandı.


Alemdar sözlerine şunları ekledi:

Olduğumuzda Allah‘ın izniyle Sakarya için Serdivan için yapamayacağımız hiçbir şey yok biz kendi evimiz değil bizim yaş grubuna değil çocuklarımıza torunlarımıza daha güzel bir Sakarya daha güzel bir Serdivan bırakmak için görevi devre aldığımız yerden daha ileriye götürmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Serdivan bizi hiç yalnız bırakmadı inşallah şimdi de hem Osman başkanma hem de bizi yine yalnız bırakmayacağıza inanıyorum. beş sene sonra Serdivan bir başka olacak.

İl Başkanı Yunus Tever: "

Osman başkanımız çok güzel bir hazırlık yapmış Osman başkanım Allah gücünüze güç katsın Rabbim inşallah yolunuzu açık etsin. İnşallah bu 16 ilçemizde de bu hizmet kervanı Cumhur İttifakı ile birlikte devam edecek. 28 günümüz kaldı 28 gün zarfında meclisin tatile girmesiyle milletvekillerimizle aramıza katıldı Amacımız gayemiz cumhur ittifakının başarısı ve cumhurbaşkanımız cumhur ittifakını en büyük desteği Sakaryadan vermiş olmak istiyoruz Rabbim inşallah bizleri sizlere karşı mahcup etmesin ve 16 şehirde ve büyük şehirde bu güçlü başarı hep beraber elde etmiş olacağız. Osman başkanımızın Serdivan‘da girmediği mahalle kalmamıştır inşallah Serdivanımıza çok daha güzel günlere hep birlikte ulaştırılmış olacağız.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 17.34.00 72A482Ae

Osman Çelik projelerini tanıttı

Sakarya milletvekili Lütfi Bayraktar: "Osman başkanımla son bir haftadır yoğun bir çalışma içerisindeyiz Rabbime hamdolsun bitti ve sizlere kavuştuk. Meselemiz dünyevidir Dolayısıyla sorunumuz sadece Serdivan almak değildir Serdivandan çok güçlü bir ses vererek dünyadaki zalimleri karşısında durmaktır dolayısıyla 31 Mart günü sizlerden çok güçlü bir ses çok büyük bir destek bekliyorum 31 Mart‘ta sizleri namazı kıldırmayı âlimleri de eyvah dedirtme temenni ediyorum" diye konuştu.

Osman Çelik projelerini tanıttı

MKYK Başkanı Hülya Terzioğlu ise "Belediyecilik hizmetlerinin bizzat nereden nereye evrildiğini görmüş bir kardeşinizim. Ak Parti öyle bir siyasettir ki içerisinde ahlak adalet hak hukuk vardır ve başkan adaylarımızın bunları sizlere yaşatcağına inanıyorum.

Sayın cumhurbaşkanımız da idareciliğe belediyecilikle girmiştir bizlerde bunların en güzel örneklerini ilimiz Sakarya da yaşayıp göreceğiz ben adaylarımızın hepsine başarılar diliyorum" dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 17.33.50 09194D3EWhatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 17.33.49 8C2C5F51