Gazeteciler Soruyor'un konuğu olan CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, "Sakarya'da CHP'ye üye olan 150 AK Partili için rozet töreni yapacağız." dedi.

AK Parti'de adaylık yarışı! Anketler belirleyecek AK Parti'de adaylık yarışı! Anketler belirleyecek

Tv264 ekranlarında her Cuma akşamı yayınlanan Gazeteciler Soruyor Programı'nın bu akşamki Konuğu olan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç önemli açıklamalarda bulundu.

Sakarya CHP İl Örgütü'nün düzenlediği 'Saha Çözüm Hareketi'nın' çok iyi ilerlediğini dile getiren Özkoç, "Onlarca AK Partili bize üye oluyor. Şimdi biz 150 AK Partili'nin bize geçişi ile ilgili rozet takma töreni düzenleyeceğiz. Daha önceden AK Parti üyesi olmuş, 150 kişinin Cumhuriyet Halk Paritisi'ne geçişiyle ilgili rozet takacağız. Biliyorsunuz ki bir Saha Çözüm Hareketi projemiz var. Şu anda 80 bin haneye girdik. Gittiğimiz yerlerde Cumhuriyet Halk Partisi'ne üye oluyorlar. Daha önceden hiç Cumhuriyet Halk Partisi'yle alakası olmayan vatandaşlarımız var. O insanlarda bize üye oluyorlar. Şuanda Cumhuriyet Halk Partisi'ne geçişler gayet iyi. Özellikle AK Parti'den gelen insanlar çoğunlukta. O insanların partimize gelmesini biz, bir guru vesilesi olarak görüyoruz. Daha önceden başka siyasi partilerde görev yapmışlar, bulunmuşlar, ama artık CHP'li oluyorlar." dedi.