CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç arife günü Katlı Pazar Yeri, Uzun Çarşı ve Şemsiyeli Park’ta vatandaşlar ve esnafla bayramlaştı.

Başkan Keleş: Her şeyi biz yaptık hastalığı bu Başkan Keleş: Her şeyi biz yaptık hastalığı bu

Bayram alışverişindeki Sakaryalıların derdini, beklentilerini dinleyen Özkoç, “millet iktidarında” yaratacakları çözümler hakkında da bilgi verdi.

Halkın derdini anlayabilmek için siyasetçilerin kapalı salonlardaki bayramlaşmalar, toplantılar yerine pazarda, parkta, çarşıda halkın içinde yer alması gerektiğini vurgulayan Özkoç,“Halkın sözüne; yergisine ve alkışına kulak veren, sokakta olan bugün yalnız CHP ve millet ittifakıdır. Tüm siyasetçilerin görmesi gereken açık gerçek şu ki; halk, büyük bir ekonomik kriz ve güven bunalımı içinde. Ne yazık ki insanlarımızda, bayram coşkusu, kurban ve alışveriş telaşı değil, elindeki üç beş kuruşla çantayı doldurabilme derdi var. Çok üzücü. Sakarya’da hiç böyle bir bayram arifesi görmemiştim, umarım bir daha da görmem. Millet iktidarında hepimizin umutla, refahla yüzünün güldüğü bayramları birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

thumbnail_bayramlaşma6bayramlaşma1