Sakarya Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) Başkanı Remzi Adıyaman ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ'a ve Meclis Başkanı Erdem Ercan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cinsel saldırı sonrası açıklama; Çürük elmalar ayıklanacak Cinsel saldırı sonrası açıklama; Çürük elmalar ayıklanacak

Sakarya Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) Başkanı Remzi Adıyaman beraberinde Başkan Yardımcıları Zafer Büyü ve Nurettin Eryılmaz ile birlikte Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Akgün Altuğ’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyarette Sakarya'nın duayen reklamcısı Semih Saner de RATED yönetimine eşlik etti.

Ziyaretlerinden dolayı RATED yönetimine teşekkür eden Başkan Altuğ, "RATED Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Adıyaman ve değerli yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim." dedi.

RATED yönetimi daha sonra Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. SATSO Hizmet Binası’ndaki Meclis Başkanı makamında gerçekleşen ziyarette yeni süreç ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

RATED yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, "Sakarya Radyo, Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneğinin (RATED) Başkanı Sn. H.Remzi Adıyaman ve yönetim kurulu üyelerinin hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim." dedi.

FfVvjMGXgAErjT7FfVvjLNWAAIacNv