Sakarya Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) Başkanı Remzi Adıyaman ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Sakarya Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) Başkanı Remzi Adıyaman beraberinde Başkan Yardımcıları Zafer Büyü ve Nurettin Eryılmaz, Genel Sekreter İlknur Çakar ve Yönetim Kurulu Üyesi Adem Güngör ile birlikte 5 Eylül 2022 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararıyla SUBÜ Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık‘a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunup yeni görevinde başarılar diledi.

SUBÜ Rektörü Sarıbıyık’ta, RATED Başkanı Adıyaman ve beraberindeki yönetiminin yaptığı ziyaretten memnun kaldığını belirterek, yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Araba sahipleri dikkat! Yüzde 100 zamlandı Araba sahipleri dikkat! Yüzde 100 zamlandı

SUBÜ'nün yeni kampüs yeri için çalışmaların devam ettiğini kaydeden Rektör Sarıbıyık, "Üniversitemizin tanıtımına verdikleri katkı için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." dedi. 

1251987d-d5e6-4e9a-b5fb-1f1bd0afa11f2bef9db5-91d9-47fb-8ad1-cde2c4f93b77