Sakarya Üniversitesi (SAÜ)’nde vize haftası nedeniyle geç saatlere kadar ders çalışan öğrencilere sıcak çorba ikramında bulunuluyor. Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al ilk çorba servisini yaparak öğrencilerle bir araya geldi.

Vize sınavlarının başlamasıyla öğrenciler yoğun bir ders çalışma sürecine girdi. Öğrencilere destek olmak amacıyla Rektör Prof. Dr. Hamza Al sıcak çorba ikramında bulunarak öğrencilere sınavlarında başarılar diledi. Rektör Al ile sohbet eden öğrenciler zorlu sınav haftası nedeniyle çorba ikramının sıcak molalarına ortak olduğunu dile getirerek teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Hamza Al, Kütüphane’ deki çorba ikramından sonra Merkez Kafeterya ’da da ikramlara başlanacağını duyurdu. Vize haftası boyunca öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla SAÜ Kütüphane, Personel Yemekhanesi ve Hukuk Fakültesinde kurulacak stant, görevliler tarafından ders çalışan öğrencilere sıcak çorba servisi yapacak.

Zemin ve Geoteknik etkinliğinde bir araya geldiler Zemin ve Geoteknik etkinliğinde bir araya geldiler

Çorba servisinin ardından Rektör Prof. Dr. Hamza Al öğrencilerin talep ve önerilerini dinleyerek bu tarz etkinlikleri sürdüreceklerini belirtti.