Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediyesi Adayı Ömer Abdullah Ayhan, Saadet Partisi il binasında Teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Toplantıya Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Zengin, Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediyesi Adayı Ömer Abdullah Ayhan, Teşkilat mensupları ve çok sayıda partili katılım sağladı.

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ömer Abdullah Ayhan, seçimlere iki ay gibi bir zaman kala, Sakarya'da Milli Görüş belediyeciliğinin iktidar olması için teşkilat mensuplarıyla birlikte çalışacaklarını söyledi.

Ayhan, "Bugün burada seçimlere iki ay gibi bir zaman kala bu tarihi bir ana şahitlik ettiğimize inanıyorum. Allah'ın izniyle iki ay sonra kazanacağımız Sakarya Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin ilk işaret fişeğini bugün buradan hep birlikte atıyoruz ve inanıyorum ki buradaki inanç Sakarya'nın her bir ilçesine, mahallesine, hanesine tohum olup düşecek, 1 Nisan sabahı filizlenip Sakarya'da insanımızın hak ettiği Milli Görüş belediyeciliği olarak boy gösterecek." dedi.

Ayhan, konuşmasında Saadet Partisi'nin geçmişten gelen değerlerini hatırlatarak, "Bizler iyinin, doğrunun, güzelin, hakkın ve adil olanın ne olduğunu, ve bu uğurda nasıl çalışılacağını, çözülmez görünen meselelere nasıl çözüm üretileceğini, insanları ayırmadan siyasetin nasıl yapılacağını bizzat yaşantıları ile gösteren büyüklerimizin evlatlarıyız." ifadelerini kullandı.

Ayhan, Sakarya'yı daha iyi bir şehir haline getirmek için adil bir yönetim anlayışı ile çalışacaklarını belirterek, "Önce adil olacağız. Bize oy versin vermesin, aynı görüşte olalım olmayalım bu şehrin her bir insanına aynı değeri vereceğiz. En çok oy aldığımız mahalleden ilçeden değil, en acil hizmete ihtiyacı olan yerden işe başlayacağız. Belediye bütçesini gereksiz harcamalarla israf etmeyeceğiz, her bir kuruşunu emanet bilinci ile milletin hizmetine kullanacağız. Yaptığımız her yatırımın hesabını en ince detayına kadar milletin göreceği şekilde yayınlayacağız." dedi.

Ayhan, sözlerini şöyle tamamladı:

Tever’den mitinge davet Tever’den mitinge davet

"Sakarya coğrafi konumuyla, tarihi geçmişiyle, turizm ve kültürel zenginliklerimizle, tarımdaki verimli topraklarımızla, sanayisiyle, esnafıyla ve yetişmiş insan kaynağı ile maalesef hak ettiği yerde değil. Biz bunları görerek daha iyi bir Sakarya mümkün diyoruz. Saadet Partisi olarak bu seçim Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ni kazanacağız. Bunu da her seçimde en iyi çalışmayı ortaya koyan bu güzide teşkilatın mensuplarıyla yapacağız. Herkesin oyunu isteyerek, toplumun tüm kesimlerinden oy alarak başaracağız. Ben de ilk olarak Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Ekrem Yüce'yi ziyaret ederek ilk oyumu kendisinden isteyeceğim. İnanıyorum ki; Ekrem Bey de bu şehri en iyi şekilde yönetmemiz için bize destek verecektir. Arkadaşlar bundan sonra hepimiz bir Ömer'iz. Geçmişimizden aldığımız bu değerlerle geleceğimiz olan çocuklarımıza yaşanabilir bir Sakarya bırakmak için hep birlikte çalışacağız."