Yaklaşık 100 üyesi bulunan Sakarya Hermesliler Yaşama ve Yaşatma Derneği, kısa sürede bölgedeki önemli sivil toplum kuruluşları arasında yerini aldı. Serdivan İlçesi Yıldız Mahallesi'nde bulunan dernek hizmet binasında gerçekleşen devir teslim töreninde, derneğin kurucu başkanı Aydın Yılmaz görevini yeni başkan Abdul Hakim Yılmaz’a devretti.

Aydın Yılmaz, başarılı bir başkanlık dönemi geçirdiği ve derneğe önemli katkılarda bulunduğu için üyeler tarafından büyük bir takdirle karşılandı. Yılmaz’a, dernek adına sunduğu hizmetler için teşekkür plaketi takdim edildi.

Yeni başkan Abdul Hakim Yılmaz, törende yaptığı konuşmada, derneğin misyonunu ve vizyonunu daha da ileriye taşımak için elinden geleni yapacağını belirtti. Yılmaz, “Sakarya Hermesliler Yaşama ve Yaşatma Derneği’nin kurucusu Aydın Yılmaz’a yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyorum. Bizler de aynı azim ve kararlılıkla bu bayrağı daha yukarılara taşımak için çalışacağız” dedi.

Ekonomi tabanlı STK'lardan ortak açıklama: “Karasu demiryolu artık tamamlanmalı” Ekonomi tabanlı STK'lardan ortak açıklama: “Karasu demiryolu artık tamamlanmalı”

Derneğin üyeleri de yeni başkana tam destek sözü verdi. Sakarya Hermesliler Yaşama ve Yaşatma Derneği, bölgedeki sosyal ve kültürel faaliyetlerine devam ederek, toplumun her kesimine ulaşmayı hedefliyor. Dernek, çeşitli etkinlikler ve projelerle Sakarya’nın sosyal dokusuna katkı sağlamayı sürdürecek.

Abdul Hakim Yılmaz Başkanlığı'ndaki Sakarya Hermesliler Yaşama ve Yaşatma Derneği yeni Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: "Nihat Yılmaz, Tahsin Yılmaz, Kudbettin Uçar, Berekat Yılmaz, Hidayet Yılmaz ve Hakkı Uçar"

D97A45Ae A36B 471C 813E A1377600E51781Fddbb4 D44A 461D Bb11 8Bd27E48D841967B2646 07Ef 4F4A 92Ac 117Da27915Ee