Sakarya için birlikte hareket önceliğiyle çalışmalarını sürdüren Sakarya Ahde Vefa Grubu, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayrettin Öztürk’ü ağırladı. Korucuk Saklı Göl Tesisleri’nde gerçekleşen Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulunun ev sahipliğini yaptığı toplantıya ayrıca; Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, İŞ-KUR İl Müdürü Tekin Kaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, Basın İlan Kurumu (BİK) Sakarya Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Sakarya Trabzonlular Derneği Başkanı Prof.Dr. Fehmi Çelebi ve iş insanları katıldı.

Sakarya için fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda konuk Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, üniversite de yapılan çalışmalar hakkında sunum yaparak, eğitimin önemini vurguladı ve Sakarya’daki birlikteliğin örnek olduğunu belirtti.

Sakarya için her fikrin önemli olduğunu belirten Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın, konuk olarak ağırladıkları Doç. Dr. Öğretim Üyesi Hayrettin Öztürk’e ve katılımcılara teşekkür ederek, “Şehrimiz için birliktelik anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar yaptığı toplantılardan çok önemli kazanımlar elde ettik. Bu kazanımlar çerçevesinde şehrimiz için birlikteliğimizi kuvvetlendirmeye, çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” dedi.