CHP Parti Meclisi Üyesi Ecevit Keleş’in Babalar Günü mesajı CHP Parti Meclisi Üyesi Ecevit Keleş’in Babalar Günü mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde bir mesaj yayımlayarak, sınava girecek öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Başkan Curoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili gençler, 2024 YKS öncesinde hepinize başarılar diliyorum. Bu sınav, hayatınızdaki önemli dönüm noktalarından biridir ve gösterdiğiniz emek ve çaba her türlü takdiri hak etmektedir. Sınav stresi ve heyecanının farkındayız. Ancak unutmayın ki bu sınav, sizin değerinizin ve yeteneklerinizin tek göstergesi değildir. Hayatta karşılaşacağınız birçok fırsat ve başarı, sadece sınav sonuçlarına bağlı olmayacaktır. Kendinize olan güveninizi koruyarak, azim ve kararlılıkla hedeflerinize yürümeye devam edin.

Velilerimize de seslenmek istiyorum: Çocuklarınızın bu zorlu süreçte yanında olmanız, onlara en büyük destek olacaktır. Sınav sonuçları ne olursa olsun, onların her zaman yanında olduğunuzu ve onlara güvendiğinizi hissettirmeniz, onların başarısı için büyük önem taşımaktadır.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak, eğitim sistemimizin daha adil, daha eşitlikçi ve her öğrencinin yeteneklerini en iyi şekilde geliştirebileceği bir yapıya kavuşması için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gençlerimizin, ülkemizin geleceği olduğunu unutmadan, onların en iyi şekilde yetişmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.

Sınava girecek tüm öğrencilerimize tekrar başarılar diliyor, emek veren öğretmenlerimize ve desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyorum."

Başkan Curoğlu, YKS'ye girecek öğrencilere, öğretmenlere ve velilere başarılar dileyerek, eğitim sisteminin geliştirilmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini vurguladı.