Sakaryaspor'un yeni başkanı Gökhan İn'den ilk açıklama Sakaryaspor'un yeni başkanı Gökhan İn'den ilk açıklama

U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası grup müsabakasında Sakarya Kadın Futbol Kulübü , Bolu Karaçayırspor Kulübü’nü deplasmanda 6-0 mağlup etti.

Bolu Karaçayırspor ile Sakarya Kadın Futbol Kulübü arasındaki müsabaka Bolu Karaçayır Tesisleri’nde oynandı.

Maça atak başlayan Sakarya Kadın Fk , Yeşim Çınıl, Yaren Arslanlar, Ayşegül Ateş(2),Zümra,Ayşe Kırcalı’nın golleriyle Bolu temsilcisini deplasmanda 6-0 mağlup ederek 158 takım arasında  32 takıma girmeyi başardı.

U-17 Kadınlar Ligi Türkiye Şampiyonası Bolu Müsabakası İçin Bizlere Otobüs Tahsis Eden Spor Ve Sporcu Dostu Serdivan Belediye Başkanımız Sayın Osman Çelik’e Yönetim Olarak Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

Maçın ardından deplasmanda Sakarya taraftarları, takımlarının bu muazzam performansını coşkuyla kutladılar. Oyuncular ise sahadan galibiyetle ayrılmanın mutluluğunu ve gururunu yaşarken Başarılı Antrenör Özcan Sönmez Ve İsmail Yazgan Bolu Karaçayırspor Kulübü Antrenörü İsa Demirtaşoğlu’na bizleri evimizde gibi ağırladığı için misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz dediler.

Sakarya Kadın Futbol Kulübü, deplasmanda aldığı bu zaferle birlikte pazartesi  günü diğer gruptaki mücadele sonunda belli olacak  Çanakkale veya Bandırma gücü takımı ile eşleşecek.