Kurban Bayramı nedeni ile ara verilen Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

Kurban Bayramı nedeni ile ara verilen Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Bir haftalık aranın sonrasında futbol şöelni 10.gün maçları ile devam etti. Gecenin ilk maçında Vien Yapı&İHL Mezunları, Türk Metal Sendikası’nı 7-4, gecenin ikinci maçında Ada Eser Yapı, Özada Sigorta’yı 7-4 mağlup etti. Gecenin üçüncü maçında ise İzrek A.Ş, Bayrak Ağaç A.Ş’yi 12-1’lik skorla farklı geçerken kapanış mücadelesinde Arslan İnşaat, Kuyudibi Savaşspor Taş Grub’u 4-2 mağlup etti.

Vien Yapı&İHL Mezunları: 7-Türk Metal Sendikası: 4

Hakem: Serhat Dönmez 

Vien Yapı&İHL Mezunları: Fahrettin Demiryandı, Cafer Canbaz, Selim Topçu, Turgay Porsuk, Ertan Özcan, Hakan Alkan, Metin Öztürk, Celil Güner, Özkan Kar, Furkan Soydan, Muhammet Candan, Sadık Adatepe   

Antrenör: Muhittin Çelik 

Türk Metal Sendikası: Abdullah Levent Odabaş, Ayhan Coşkun, Ayhan Aldemir, Olcay Meriç, Aydın Engin, Engin Acar, Selcuk Çolak, Aydın Arslan, Cemalettin Akın, Erdoğan Çavuşlar  

Antrenör: Özcan Tanıl

Goller: Dk.3-4-20 Hakan Alkan, Dk.30-42 Turgay Porsuk, Dk.44-50 Metin Öztürk (Vien Yapı&İHL Mezunları), Dk.21 Olcay Meriç, Dk.36 Cemalettin Akın, Dk.40 Engin Acar, Dk.50 Aydın Arslan (Türk Metal Sendikası)

---

Ada Eser Yapı: 7-Özada Sigorta: 4

Hakem: Cafer Özbay 

Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Enis Tort, Hamza Duman, Haluk Yılmaz, Serkan Gümüşel, Mehmet Öztürk, Serkan Şişman, Semih Alankaya 

Antrenör: Serkan Gümüşel

Özada Sigorta: Burak Akçay, Saygın Şahin, Halit Tekle, Kadir Kazanoğlu, Ahmet Balcıoğlu, İlker Tikiz, Abdullah Kestane, Ercan Bakırtaş, Onur Çalışkan, Onur Hoşoğlu, Cüneyt Demir 

Antrenör: Serkan Özay

Goller: Dk.6-52 Serkan Şişman, Dk.21 Haluk Yılmaz, Dk.26 Mehmet Öztürk, Dk.27-39-45 Serkan Gümüşel (Ada Eser Yapı), Dk.14 Onur Çalışkan, Dk.23-27 Abdullah Kestane, Dk.47 İlker Tikiz (Özada Sigorta)    

---

Bayrak Ağaç A.Ş.: 1-İzrek A.Ş.: 12

Hakem: Ömer Faruk Tanrısev 

Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: İbrahim Köleoğlu, Erhan Atmaca, Hasan Ali Özdemir, Etem Dermanoğlu, Yiğit Uçar, Menderes Işık, Özkan Kocaman, Onur Ada  

Antrenör: Adnan Işık

İzrek Anonim Şirketi: Yunus Emre Karaarslan, Yasin Çelik, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Ümit Tale, Burak Uzuner, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu 

Antrenör: Mustafa Yıldırım

Goller: Dk.23 Erhan Atmaca (Bayrak Ağaç A.Ş.), Dk.7-18-44-45-46-49-50 Engin Öztonga, Dk.8 Burak Uzuner, Dk.16-20-49 Ümit Tale, Dk.22 Ahmet Kara (İzrek A.Ş.)

---

Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: 2-Arslan İnşaat: 4

Hakem: Süleyman Hilmi Metin

Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: Selçuk Bektaş, Enes Buruşoğlu (K.Kart), Kemal Yazıcı, Atilla Güngör, Enes Ayvacı, Tuncay Uyar, Berat Çömlekçioğlu, Kerem Eren  

Antrenör: Yıldırım Çelik

Arslan İnşaat: Burhan Varol, Onur Püskül, Serdar Hamarat, Serdar Ergelen, Selçuk Yıldız, M.Mert Marangoz, Selim Engin, Orhan Çakır  

Antrenör: Cafer Erdoğan

Goller: Dk.19 Enes Buruşoğlu, Dk.47 Atilla Güngör (Kuyudibi Savaşspor Taş Grup), Dk.14 Orhan Çakır, Dk.15 M.Mert Marangoz, Dk.46 Serdar Ergelen, Dk.50+1 Selim Engin (Arslan İnşaat)

Kırmızı Kart: Dk.42 Enes Buruşoğlu (Kuyudibi Savaşspor Taş Grup)    

---

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü

15 Temmuz 2022 Cuma 

Saat 20.00 Türkoğlu Ticaret-Berk Yapı Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 İstanbul Doğuş Gold-Tower Lift Asansör (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 22.00 Narin Simit-SBM. UPS. Sun Solar (Genç Olgunlar B Grubu)

Saat 23.00 Sakarya F.K. Turab Makine-Sakarya Yarenler (Olgunlar B Grubu)

NOT: 16 Temmuz 2022 Cumartesi günü Turnuvamızda müsabaka oynanmayacaktır.  

    17 Temmuz 2022 Pazar

Sakaryaspor, 1. Lig'in en değerli takım listesinde ilk 10'da! Sakaryaspor, 1. Lig'in en değerli takım listesinde ilk 10'da!

Saat 20.00 Eriş Yem&VesPro-Cordel Enerji A.Ş. (Genç Olgunlar C Grubu)  

Saat 21.00 Dindaroğlu Group-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)

Saat 22.00 Hendek Sarılar Fındık-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Saat 23.00 Urgancıoğlu Pamukova-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar E Grubu)

    18 Temmuz 2022 Pazartesi

Saat 20.00 Aydınlı Ticaret-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)

Saat 21.00 ASKF-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Serdivan Gold-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Kategorisi)

Saat 23.00 Türk Metal Sendikası-Öz Ada Sigorta (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)

    19 Temmuz 2022 Salı

Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 21.00 İzrek A.Ş.-Batu Balık (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)

Saat 22.00 Türk Metal Sendikası-Türk Yapı&bardakpazari.com (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Saat 23.00 Ciğerci Sofuoğlu-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)

    20 Temmuz 2022 Çarşamba

Saat 20.00 Yaymak Makine&Bosna-Sakarya F.K. Turab Makine (Olgunlar B Grubu)

Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)

Saat 22.00 Gün İnşaat-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Başak Traktör-SBM. UPS. Sun Solar (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)

    21 Temmuz 2022 Perşembe

Saat 20.00 Sakarya Emniyet-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)

Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Saat 22.00 Kocaali Abatay Yapı-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)

Saat 23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Eriş Yem&VesPro (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)

    22 Temmuz 2022 Cuma 

Saat 20.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Grubu)

Saat 21.00 Ada Eser Yapı-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)

Saat 22.00 Limas Grup-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)

    23 Temmuz 2022 Cumartesi 

Saat 20.00 Tower Lift Asansör-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-ASKF (Tecrübeli Olgunlar kategorisi)

Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu) 

    24 Temmuz 2022 Pazar

Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)

Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)

Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu) 

Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.31WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.29WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.30WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.29 (1)WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.27WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.28WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.27 (1)WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.27 (2)WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.25WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.10.48WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.13.24WhatsApp Image 2022-07-15 at 10.10.48 (1)Türk Metl Yaşlı olgunlrWhatsApp Image 2022-07-15 at 10.10.47Özada Sigortaİzrek A.ŞKuyudibi Savaşspor&Taş GrupBayrak Ağaç Anonim ŞirketiArslan İnşaatAda Eser Yapı