Sakarya Ticaret Borsası Korosu, 26 Haziran Çarşamba akşamı saat 19.30’da Serdivan Kültür ve Kongre Merkezi’nde Yaz Konserini gerçekleştirecek. Şef TRT Sanatçısı İlker Gökkaya yönetimindeki konserde Türk halk müziğinin zengin repertuarından seçilen en güzel eserler seslendirilecek.

15 Temmuz'da ölümden dönen gazi Mustafa Aras yaşadığı dehşeti anlattı 15 Temmuz'da ölümden dönen gazi Mustafa Aras yaşadığı dehşeti anlattı

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Sakaryalı hemşehrilerini ve Borsa üyelerini bu güzel organizasyonda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirterek; “Sakarya Ticaret Borsası olarak sanata ve kültürel etkinliklere verdiğimiz önemi bir kez daha ortaya koyarak şehrimize ve bölgemize katkıda bulunmayı sorumluluklarımızın bir parçası olarak görüyoruz. Müziğin evrensel gücünden yararlanarak sadece iş dünyasında değil, toplumun genelinde de bir farkındalık oluşturmak istiyoruz. Müziksever Sakarya halkını, keyifli bir akşam yaşamak için 26 Haziran Çarşamba akşamı saat 19.30’da Serdivan Kültür ve Kongre Merkezi’ne bekliyoruz.” dedi.