Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bekir Uztürk, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Sakarya Ticaret Borsası ve iştirak personeli bayramlaşma etkinliğinde bir araya geldi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Meclis Başkanı Bekir Uztürk, “Bir Kurban Bayramına daha erişmenin sevincini yeniden yaşıyoruz. Sevdiklerinizle ve ailenizle mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Bayramınız mübarek olsun.” dedi.

MSB: “Irak ve Suriye’nin kuzeyinde toplam 17 terörist etkisiz hale getirildi” MSB: “Irak ve Suriye’nin kuzeyinde toplam 17 terörist etkisiz hale getirildi”

Sakarya Ticaret Borsası’nın büyük bir aile olduğuna değinen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, “Milli ve dini duygularımızı pekiştiren, inançlarımızı, örf ve adetlerimizi yaşadığımız bu özel günlerin önemi çok büyük. Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, günlük kaygı ve sıkıntılarımızdan uzaklaştığımız bu özel günlerde büyük bir aile olmanın güzelliği yaşamak için bir araya geliyoruz.

Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm islam ailemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sevdiklerinizle sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde geçireceğiniz bir bayram dilliyorum. Kurban Bayramınız mübarek olsun.” dedi.

Başkan Genç bayramlaşma programında Gazze’de zulüm altında kalan müslümanları da unutmayarak; “Gazze’deki müslüman kardeşlerimiz büyük bir zulüm altındalar. Bu mübarek günlerde uzun süredir devam eden bu vahşedin dinmesini temenni ediyorum. Oradaki kardeşlerimizin de inşallah bayramı kutlu olur.” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç sözlerini bitirirken; “Kesilen kurbanlarınızın kabul edilmesini niyaz eder, bir kez daha sizlerin, Borsa üyelerimizin ve tüm islam aileminin bayranı kutlarım.” dedi.

Thumbnail I M G 8293 2KThumbnail I M G 8268Thumbnail I M G 8266