Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Sakarya Ticaret Borsası ve iştirak personeli bayramlaşma etkinliğinde bir araya geldi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, "Bir kez daha Ramazan Bayramı’nı idrak etmenin sevincini yaşıyoruz. Bayramlarımız, milli ve dini duygularımızın pekiştiği, örf ve adetlerimizi uyguladığımız özel günlerdir. Bayramlarda kardeşlik ve dostluk bağlarımız kuvvetlenir, küskünlerimiz barışır, sevenler biraraya gelir. Bizler de Sakarya Ticaret Borsası olarak kocaman bir aileyiz. Bayramın sevincini ve çoşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. Son zamanlarda dünyamızda, savaşlardan ekonomik krizlere doğal afetlerden hastalıklara pek çok zor dönem yaşandı. Tüm bu zorluklara karşı bayramın verdiği huzur ve birlik, beraberlik duyguları geleceğe dair umutlarımızı yeşertiyor.  Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramınızı şahsım ve Ticaret Borsamız adına kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlara ulaşmayı temmi ediyorum." dedi.

Endonezyalı heyet Büyükşehir’in su ve dönüşüm başarısına hayran kaldı Endonezyalı heyet Büyükşehir’in su ve dönüşüm başarısına hayran kaldı

Ekran Görüntüsü 2024 04 10 124530