Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, geçtiğimiz ay evinin önünde vurularak hayatını kaybeden Samet Tarakçı’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. 

Uçak seyahati yapanların ilk tercihi HAVASAK: Büyükşehir 2 yıllık raporu açıkladı Uçak seyahati yapanların ilk tercihi HAVASAK: Büyükşehir 2 yıllık raporu açıkladı

Kocaali Yayla mahallesinde yaşayan Merhum Samet Tarakçı’nın babası Mehmet Tarakçı ve annesi Gülsüm Tarakçı ile Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım kimsenin katılmadığı özel bir görüşme yaptı.

Görüşmeden sonra vali bir açıklama yapmadı.

Görüşmeden sonra Samet Tarakçı’nın annesi Gülsüm Tarakçı, Fotoğraflarımızı çekin, devletin yanımızda olduğunu görsünler" diyerek Vali Kaldırım ile birlikte ve aileyi yalnız bırakmayan kişilerle fotoğraf çektirdi.

Merhumun Tarakçı’nın annesi Gülsüm Tarakç,  gazetelerde haberlerinin çıkmadığını ifade ederek, "Çektiğiniz fotoğrafları ve bizim yaşadıklarımızı haber yapın. Haberlerde çıksın valinin ve devletin yanımızda olduklarını herkes görsün” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Kocaali Yayla mahallesinde Tarakçı ailesine yapılan ziyarete Kocaali Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu , Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar , Kocaali Emniyet Müdürü Mehmet Mansur Saldıran eşlik ettiler.