banner198

banner197

Orman Bölge'de işçi sınavını kazananlar açıklandı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü'nde noter huzurunda yapılan kura çekilişi sonucu sözlü ve uygulamalı sınavların ardından işe alınan kişilerin isimleri açıklandı. 

SAKARYA 12.09.2020, 23:35 12.09.2020, 23:11
209
Orman Bölge'de işçi sınavını kazananlar açıklandı

Sakarya'da 2 adet dozer operatörü, 4 adet greyder operatörü, 7 adet ekskavatör operatörü, 5 adet iş makinesi operatörü ve 1 adet traktör operatörü olmak üzere 19 daimi işçi, Kocaeli'ye 2 adet greyder operatörü, 1 adet ekskavatör operatörü, 1 adet iş makinesi operatörü olmak üzere 4 daimi işçi, Bölge Müdürlüğü bünyesinde toplam 23 daimi işçi alımı için yapılan sözlü ve uygulamalı sınavın ardından işe girmeye hak kazananların listesi açıklandı.

Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, listede asil olarak işe girmeye hak kazanan adayların tam teşekküllü hastanelerden temin edecekleri “Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel bir hastalığı bulunmamaktadır. Seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir” ibareli sağlık kurulu raporu ile Sağlık Bakanlığından onay almış psikoteknik merkezlerince düzenlenmiş psikoteknik belgelerini 21.09.2020 tarihinden itibaren en geç 02.10.2020 tarihi mesai bitimine kadar Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü'ne bizzat başvurarak elden teslim etmeleri gerektiği bildirildi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
SEDAŞ'tan memnun musunuz!
SEDAŞ'tan memnun musunuz!
26°
açık
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0