‘Bulunduğumuz sektörlere farklı bir boyut getirerek, genç ve dinamik yapımızla, değişim ve yenilikleri işimizin her alanına yansıtmak istiyoruz.’ diyerek söze başlayan firma Genel Müdürü ve İnşaat Yüksek Mühendisi Coşkun Karakadılar, ulaşımda yaşanan sorunların günümüzdeki en büyük sorunlardan biri haline geldiğini belirterek, ‘’Toplu halde seyahat etmek, bireyler için gidilecek yere ulaşmak adına birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden , bireysel araç taleplerini de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, ülkenin her köşesine ulaşım sağlıyoruz.’’ dedi.

Pandemi döneminin her sektörü derinden etkilediğini belirten Karakadılar Turizm ve Seyahat Acentesi sahiplerinden Murat Karakadılar ise, özellikle turizm sektörününün başı çektiğini belirterek, bu alandaki en büyük sıkıntılardan birinin de işi bilenin yanı sıra bilmeyenlerin de turizm sektöründe iş yapmaya çalışması olduğunu ifade ederek ‘’Müşterilerin ne istediğini bilmek, onları belirlemek ve memnuniyetini sağlamak ön planda olmalı. Bunu en iyi şekilde yapmaya vakıf olduğunuzda başarı zaten kendiliğinden geliyor. Bir çok sektörde olduğu gibi bu iş de ekip işi, yani dişlilerden birinin aksaması her şeye yansıyabiliyor. Bu sebeple biz çalışanlarımızı ve müşterilerimizi önemsiyor, sağlık ve güvenliklerini ön planda tutuyoruz.’’ diye konuştu.

Karakadılar Firma Yetkilisi Melike Göçük, Kocaeli Üniversitesi Turizm Seyahat İşletmesi’ni bitirdiğini, Tur Operatörlüğü mezunu olarak 10 yıldır turizm sektöründe çalıştığını belirterek, ‘’Karakadılar Turizm ve Seyahat Acentesi, güçlü olduğu kadar köklü bir firma. Turizm sektöründe müşterilerin beklentilerini çok iyi bilmeniz ve bunu en iyi şekilde karşılamanız lazım ki çalıştığım firmam en iyisini düşünerek en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyor ve bunu da çok iyi başarıyor. Güleryüzlü, deneyimli ve işini severek yapan bir kadromuz var. Bu sektörde güven, saygı ve sevgi çok önemli. Sakarya’da özellikle kadınlarımız seyahat etmeyi çok seviyor ve bu ilgi gün geçtikçe de artış gösteriyor. Türkiye’nin her yerine kültür turları düzenliyorum, uçak bileti ve otel rezervasyon hizmetleri de yapıyorum.’’ şeklinde çalıştığı sektör ve işi hakkında bilgilere yer verdi. 

Sakarya’nın hayırsever iş insanı, gezmeyi, seyahat etmeyi ve beraberinde yeni yerler keşfetmeyi seven turizmin Gurmesi Necdet Ercan, Karakadılar Turizm ve Seyahat Acentesi’ni çok beğendiğini belirterek bundan böyle Melike Göçük öncülüğün de Karakadılar ile seyahat edeceğini söyledi. Necdet Ercan, konuşmasında ‘’Hayatım boyunca çok çalıştım ve emekliye ayrıldım. Vatanımı çok seviyor, yurdumun her köşesini fırsat buldukça gezmek, görmek ve dolaşmayı istiyorum. İnsan her şeyden evvel huzur bulduğu yer de nefes alıp vermeyi hayal eder ve arzular.’’ diyerek bundan böyle ‘Karakadılar nereye ben oraya’nın sinyalini verdi. 

Yurtiçi ve yurt dışı seyahatleri, geniş araç filosu, konusunda uzman, deneyimli ve güleryüzlü personeli ve 35 yıllık köklü bir geçmişiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Karakadılar Turizm ve Seyahat Acentesi, her mevsime özel ve ekonomik olarak uygun fiyatlarda turlar düzenliyor.