Sakarya’da bir evin içerisinde ‘anı olarak kalsın’ diye kaydedilen uyuşturucu ortamı görüntüleri sosyal medyaya düştü.

‘Anı olarak kalsın’ denilerek kaydedilen görüntülerde; 2’si kadın toplam 5 kişinin aralarında geçen diyalog ve bazıların ise uyuşturucu maddeyi kullandığı anlar yer aldı.

Karasu'da facia; Üniversiteli Burak Emre denizde kayboldu Karasu'da facia; Üniversiteli Burak Emre denizde kayboldu

A W184857 06

Sakarya’da bir evin içerisinde kaydedildiği ileri sürülen ve sosyal medyada, emniyet ile valiliğin etiketlenerek paylaşıldığı uyuşturucu ortamı sonrasında Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan incelemelerde görüntüde yer alan şahısların İ.A., A.C.A., A.T. ve E.A. isimli erkekler ile M.A. ve S.K. isimli kadınlar olduğu tespit edildi.

Söz konusu görüntülerin 2 buçuk sene öncesine ait olduğu ortaya çıkarken, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan kimlik tespitinin ardından görüntülerde yer alan şahıslardan A.C.A.'nın cezaevinde olduğu, İ.A. ve E.A. isimli şahısların polis ekiplerince gözaltına alındığı ve A.T.nin yakalanması için arama çalışması başlatıldığı öğrenildi.

Öte yandan videoda yer alan M.A. ve S.K. isimli kadınların fuhuş başta olmak üzere çok sayıda suçtan kayıtları olduğu da ortaya çıktı. M.A. ve S.K. isimli kadınların yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı.

A W184857 01A W184857 03