Ailevi meselelerin ve kayıp vakalarının çözüme kavuşturulduğu programda, bu kez Mehmet ve Aysel Uyan çiftinin hikayesi gündeme oturdu.

Mehmet Uyan, iki çocuklarını da alarak evden kaçan eşi Aysel’i aradığını ve Esra Erol’dan yardım istediğini söylemişti. Esra Erol’un devreye girmesiyle Aysel Uyan bulundu ve karı koca stüdyoda yüzleşti.

Mehmet Uyan, eşi Aysel Uyan’ın evi terk ettiğini ve tüm birikimleriyle ortadan kaybolduğunu iddia ederek Esra Erol’un kapısını çaldı. Aysel Uyan ise stüdyoda yapılan yüzleşmede, eşinin şiddet uyguladığını ve kendisini tehdit ettiğini öne sürdü. Aysel, “Beni biri tehdit etse arkamda durur musun?” sorusuna Mehmet’in olumsuz yanıt verdiğini iddia ettiğini reddederek, “Ben kendi isteğimle ayrıldım. Yıllarca şiddete maruz kaldım” dedi.

Mehmet Uyan ise kendini savunarak, “13 yıl boyunca sana bir kere bile el kaldırmadım” ifadesini kullandı, ancak daha sonra eşine iki kez şiddet uyguladığını itiraf etti. Aysel Uyan, Mehmet’in kendisine ve çocuklarına karşı ilgisiz olduğunu belirterek, “Yıllarca duvarlarla konuştum” şeklinde duygularını dile getirdi.

SOSYAL MEDYA VE İLİŞKİLER LABİRENTİ

Abdurrahman Uzun'dan Ali İhsan Yavuz ve Lütfi Bayraktar'a sert tepki! "Bizi aptal yerine koyuyor" Abdurrahman Uzun'dan Ali İhsan Yavuz ve Lütfi Bayraktar'a sert tepki! "Bizi aptal yerine koyuyor"

Aysel Uyan’ın TikTok üzerinden tanıştığı Sedat Tülü ile ilişkisi olduğu iddiaları da programa damgasını vurdu. Aysel, Sedat’a büyük miktarda para verdiği söylentilerini yalanlayarak, “Parayı kendime ve çocuklarıma harcadım” dedi. Aysel, Zehra Karaman’ın akrabası olan Sedat ile bir süre gönül ilişkisi yaşadığını doğruladı, ancak şu anda aralarında bir ilişki olmadığını belirtti.

Zehra Karaman ise stüdyoya gelerek, “Aysel ile Sedat aracılığıyla tanıştım. İkisi arasında bir ilişki yok, belki boşandıktan sonra olabilir” dedi. Canlı yayına telefonla bağlanan bir kişi ise, “Aysel ve Zehra, Sedat ile aynı evde yaşıyor. Sedat’ın bedelli askerlik parasını Aysel ödedi” iddiasında bulundu.