Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Ankara da gerçekleştirilen Bedensel Engelliler Masa Tenis Türkiye Şampiyonasına ilimizden Yenihayat Paralimpik Spor Kulübün sporcuları Mustafa Ulu , Ecrin Vidin ve Sami Onur Keleş Antrenör Semih Yenihayat nezaretinde katıldı.

23 ilden 94 erkek ve 30 kadın sporcu kendi kategorilerinde yarışarak madalya şansı aradılar. 

Sakarya'tı temsilen katılan Yenihayat Paralimpik Spor Kulübü sporcularından Ecrin Vidin 6.klas kadınlarda Türkiye ikincisi oldu. Mix kadın - erkek çiftlerde Ecrin Vidin ve Sami Onur Keleş çifti Türkiye 3 'çüsü olarak şampiyonayı tamamladı.

8915883d-e379-4f44-b4ec-32357952de49

Yenihayat Paralimpik Spor Kulübü Başkanı Selim Özen fırsat verildiğinde özel durumu olan bireylerinde spor ile yaşamı engelsiz kılarak basarili olabileceğini ifade ederek yapılan  çalışmalarının ve emeklerin karşılığını madalya ile taçlandıran sporcuları ve antrenörlerini kutlayarak başarılar diledi.

Milli Forma hediye ettiler Milli Forma hediye ettiler

Özel durumu olan bireylerin spor ile yaşamlarının engelsiz olarak var edebildiğini belirten Başkan Selim Özen, özel bireyi olan ailelere seslenerek çocuklarını spora yönlendirmelerini isteyerek bu doğrultuda sportif  çalışmaları olan Sakarya Gençlik ve Spor Il Müdürlüğü bünyesindeki yaz spor okullarına kayıt yaptırarak spora yönlendirmelerini istedi.

ecfa0a8f-2ed6-4ed1-9328-2678875b5e6f