Her gün farklı konularla yaptığı sokak röportajıyla sokağın nabzını tutan HALK54, bu kez Sakaryalı vatandaşlara Sakarya Milletvekillerini sordu. Sakaryalılar vekillerini tanıyor mu? İşte Sakaryalıların cevapları...

Karasu’da büyük skandal; Şehidimizin kemikleri sızladı Karasu’da büyük skandal; Şehidimizin kemikleri sızladı

Nurettin Eryılmaz-Fuat Koçer

2023 genel seçimlerinin yaklaşmasıyla siyasette hareketlenmeye başladı. Şuanda Sakarya'da AK Parti'den 4, MHP'den, CHP'den ve İYİ Parti'den birer milletvekili bulunurken, yaklaşan 2023 seçimleri öncesinde milletvekilleri ve milletvekili aday adayı olmak isteyenler de sahaya inerek çalışmalara başladı. 

SAKARYALILAR VEKİLLERİNİ TANIYOR MU?
Sokak röportajlarında her gün farklı konularla sokağın nabzını tutmaya devam eden HALK54, bu kez mikrofonla sokağa çıkarak Sakaryalı vatandaşlara "Sakarya'da kaç Milletvekili var, Milletvekillerini tanıyor musunuz, hiç Milletvekilleriyle karşılaşıp konuştunuz mu?" diye sordu. 

SEÇİMDEN SEÇİME...
HALK54 ekibinin sorduğu soruları cevaplayan Sakaryalı vatandaşlardan bazıları vekilleri tanıdığını söylerken, bazıları ise tanımadığını ifade etti. Kimi vatandaş ise milletvekillerine HALK54 aracılığıyla mesaj gönderdi, "2 dönemden sonra aynı kişiler vekil olmamalıdır. Milletvekilleri seçimden seçime değil, sürekli halkın içinde olsun, halkın derdini dinlesinler" diye konuştular. 

Peki Sakaryalı vatandaşlar Sakarya'nın milletvekilleri ile ilgili neler söylediler? Tüm ayrıntıları videodan izleyebilirsiniz...