Anadolu Birliği Partisi (ABP) Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, bir süre önce başlattıkları  siyasi parti ziyaretlerini İYİ Parti ile sürdürdü. ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, İl Sekreteri Zeynep Aydemir, İl Kadın Kolları Başkanı Sedanur Bodur ve Söğütlü İlçe Başkanı Çetin Gündüz’le birlikte İYİ Parti İl Başkanı  Selçuk Kılıçaslan'ı makamında ziyaret etti.  

Selçuk Kılıçaslan, ziyaretlerinden dolayı ABP İl Başkanı Daşdemir ve beraberindekilere teşekkür etti. İl ve Ülke gündemine dair görüş ve düşüncelerin dile geldiği ziyarette İl Başkanı Kılıçaslan, uyuşturucu kullanımına dikkat çekerek "Sakarya'da uyuşturucu kullanımı hat safhalara ulaştı. Bu kullanımın ve artışın mutlak suretle önüne geçilmelidir. İlimiz milletvekilleri dahil olmak üzere ilgili Bakanlıklar ve ilgili kurum ve kuruluşlar bu konuda çalışmalarını yoğunlaştırmalı. T.B.M.M' de daha caydırıcı Kanunlar çıkarılmalı. Çok sesli olmalıyız. Mutlaka uyuşturucu kullanımı ve satışının önüne geçmeliyiz. Genel Başkanımız Meral Akşener, bütün programlarını kendi başına yaparak, her şeye yetişmeye çalışıyor" dedi. 

ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir ise konuşmasında, ziyaretlerini kabul ettikleri için Kılıçaslan’a teşekkür etti. Sakarya İl Başkanı Daşdemir, Siyasi partilere yönelik ziyaretlerine devam edeceklerini belirterek, "Bizim amacımız siyaset değil. Sakarya'nın sorunlarını olabildiğince dile getirebilmek. Bu sorunlara en kısa sürede çözüm bulmak. Halkımızın sesi olabilmektir. Bu yönde İYİ Parti Sakarya Milletvekilimiz Ümit Dikbayır'ı takdir ediyorum. Adeta rozetini bir kenara bırakmışçasına Sakarya için çok güzel çalışıyor. Bu teşkilata emek, bu parti ile muhakkak büyür yani söz sahibi olur" dedi.