Toprak Razgatlıoğlu’nun sıradaki durağı İngiltere Toprak Razgatlıoğlu’nun sıradaki durağı İngiltere

KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

BOMBAYI PATLATIYOR

Gökhan İn başkanlığındaki Sakaryaspor dış transferde hız kesmiyor.  Lige damga vuracak bir ekip kurmanın çalışmalarını sürdüren Yeşil-Siyahlı ekip, dış transferde bombayı patlatıyor. Jamaika Milli takımının en önemli oyuncularından biri olan ve son olarak Vozdovaç takımının formasını giyen Junior Flemmings ile transfer görüşmelerine başlayan Sakaryaspor yönetiminin golcü oyuncuyla el sıkıştığı ve son pürüzlerin gidirilmesiyle ses getirecek transferi komuoyuyla paylaşacığı öğrenildi.

31 MAÇ 15 GOL 2 ASİST

Yaklaşık bir haftadır Jamaikalı oyuncuyla görüşmelerini sürdüren Yeşil-Siyah yönetimin transferde son aşamaya geldiği ve yakın zamanda transferi resmiyete dökmesi bekleniyor. Ülkesinin gözde oyuncularından biri olan 28 yaşındaki Flemmings. son olarak Sırbistan Süper Lig takımlarından FC Vozdovaç takımında forma giydi. Attığı gollerle ve yaptığı asistlerle takımına önemli katkı vermeyi başaran Flemmings futbol simsarlarının yakın takibinde. 31 maçta attığı 15 golle ses getiren Flemmings'in sergilediği performansla Arap ülkerinden ve ülkemizden birçok takımın transfer listesine girdiği öğrenildi.

BONSERVİSİ TOULOUSE'TA

Transferin gözdesi olan ve Fransız ekiplerinden Toulouse takımının oyuncusu olan Flemmings geçtiğimiz sezonu Sırbistan Vozdovaç takımınında tamamladı. Birçok takımın transfer listesinde olan ve futbol hayatının büyük bölümünü Amerikan Ligi takımlarında sürdüren golcü oyuncunun Sakaryaspor'a imza atmasının an meselesi olduğu bilgisine ulaşıldı.  Çok güçlü yapısıyla dikkat çeken gol makinasının çok coşkulu bir taraftara sahip olan Sakaryaspor'u ve Tatangalar'ı tanıdığı bilgisine ulaşıldı.