Sakaryaspor Başkanı Gökhan kongrede basın mensuplarına teknik direktör Michel Salgado'nun uçak biletini aldıklarını ve 24 Haziran Pazartesi günü ilimize geleceğini açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından 5 gün geçmesine rağmen ne Salgado ilimize geldi ne de bu konuda somut bir gelişme yaşandı. Salgado'nun yanı sıra Recep Uçar ve Hamza Hamzaoğlu isimleri de ortaya atılırken iki teknik adamla ilgili de olumlu ya da olumsuz bir gelişme yaşanmadı.

Toprak Razgatlıoğlu’nun sıradaki durağı İngiltere Toprak Razgatlıoğlu’nun sıradaki durağı İngiltere

Sakaryaspor'da en çok merak edilen konuların başında transfer yasağı geliyor. Sakaryaspor'da transfer yasağının kaldırılması için 325 bin Euro'luk ödeme gerekiyor. Fakat bu paranın ödenip ödenmediğine dair yönetimden resmi bir açıklama gelmedi. FİFA tarafından verilen 3 dönem transfer yasağının ise ne zaman kaldırılacağı byük bir soru işareti.

Sakaryaspor'da yeni sezon öncesinde takımın yüzde 90'lık bölümüb sözleşmesi sona erdi. Kaleci Cihan Topaloğlu, Oğuz Yıldırım, Bülent Cevahir gibi isimler ile görüşme yapılacağını söyleyen yönetim bu üç futbolcu ile henüz anlaşma sağlayamadı. Yönetimin futbolculara peşinat verme konusunda bir hayli zorlandığı gelen haberler arası da yer alıyor.

Sakaryaspor, iç transferde olduğu dış transferde de sorun yaşıyor. Rakiplerin sahaya indiği ve kadrolarını güçlendirdiği bu dönemde Sakaryaspor'da yaprak kımıldamaması taraftarı endişelendiriyor.

haberlisin