Nurettin Eryılmaz

Sakaryaspor'un yeni başkanı Gökhan İn yeni hocayı açıkladı: Real Madrid'in eski yıldızı geliyor Sakaryaspor'un yeni başkanı Gökhan İn yeni hocayı açıkladı: Real Madrid'in eski yıldızı geliyor

Yeni Adana Stadyumu’nda Sakaryaspor ile Bodrumspor arasında gerçekleşen Trendyol 1. Lig play-off final maçı yeşil-siyahlı temsilcimizin 3-1’lik mağlubiyetiyle sonuçlandı.

Sakaryaspor Trendyol 1. Lig Play-off finalini Bodrumspor'la Yeni Adana Stadyumu'nda oynarken, binlerce kişi Adapazarı Demokrasi Meydanından maçı dev ekrandan izlemek için meydanı doldurmuş Sakaryaspor'un şampiyon olacağı inancıyla büyük coşku yaşıyordu.

Halk54.com kamerası final coşkusunu maç boyunca takip etti. Sevinci de üzüntüyü de yaşayan Sakaryaspor taraftarları, ekran karşısında adeta kahroldular.

Meydanda tezahüratta bulunarak coşku ile ekran başında takımını destekleyen binlerce taraftarın umudu, son saniyeye kadar bitmedi. 1-0 geriye düşen Sakaryaspor'un ikinci yarıda bulduğu beraberlik golü sonrasında Adapazarı Demokrasi Meydanı'ndaki taraftarlar büyük bir sevinç yaşadı. 

Sakaryaspor'un beraberlik golü sonrası umutlanan taraftarlar, normal süresi 1-1 biten final maçının uzatmalarında gelen gollerle adeta yıkıldı. Umutla son saniyeye kadar meydanda bekleyen taraftarlar, maçın bitiş düdüğüyle kahroldu.

Meydanda maçı izleyen 11 yaşlarındaki taraftarlar gözyaşlarıyla isyan ettikleri o anlar ise halk54.com kamerasına yansıdı.

Şampiyonluk hayaliyle 7’den 70’e herkesin destek verdiği Sakaryaspor’un 17 yıllık Süper Lig özlemi bir yıl daha ertelendi.