Sakarya 1'inci Amatör Küme B Grubu'nda mücadele eden Harunustaspor’un 2017 yılında ana sponsorluğunu yapan, Dünyada İlk Bitcoin ile futbolcu transferinin mali desteğini sağlayan Mansour Marzouk (Munasor Marzok) Sakarya’yı unutamadığını söyledi, “ Yakında bu güzel kente gelip yine sportif sponsorluk yapacağım” dedi.

Karatecilerin her vurduğu madalya oldu Karatecilerin her vurduğu madalya oldu

Telefonla aradı

Spor servimizi bulunduğu Ülkeden telefon ile arayan arap kökenli Turizm ve iş insanı Mansour Marzouk (Munasor Marzok) hal hatır sorduktan sonra; “ Sakarya, Akyazı ve Harunustaspor camialarında çok güzel günler geçirdim. Desteklerim oldu ancak o sezondan sonra Dünyanın çeşitli Ülkelerinde işlerim olduğu için Sakarya’ ya gelemedim.” dedi.

Yine geleceğim

Harunustasporun eski efsane başkanı Haldun Şehit ile birlikte Sakarya, Akyazı ve Harunustasporun adını Bitcoin ile futbolcu transferi konusunda Dünya’ ya duyuran Mansour Marzouk (Munasor Marzok) şöyle devam etti; “ Önümüzdeki aylarda Türkiye’ ye geliyorum. İlk işim Sakarya’ yı ziyaret olacak. Süper amatör ya da birinci amatörden Futbol, Salon sporlarından ise Voleybol veya Basketbol takımı desteklemek istiyorum. Sakarya’ daki tüm tanıdıklarıma selam ve saygılarını yolluyorum.”