Nurettin Eryılmaz

Şubat etkinlikleri Hayati İnanç konferansıyla başlıyor Şubat etkinlikleri Hayati İnanç konferansıyla başlıyor

Geçtiğimiz hafta görkemli bir törenle açılan Sakarya Kadın Girişimciler Derneği (SAKİKAD ) Başkanı Nagihan Aygün ve dernek üyeleri basınla kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek kendilerini tanıttılar. Toplantıda konuşan başkan Nagihan Aygün, “SAKİKAD girişimci kadınlarımıza güç katacak.” dedi.

Yönetim kurulunda yer alan ekip arkadaşlarını tanıtan SAKİKAD Başkanı Nagihan Aygün, dernek olarak hangi yönde çalışma gerçekleştirecekleri hakkında da bilgiler verdi. Başkan Aygün, derneğin üye sayısının 400'ü aştığını da sözlerine ekledi. 

SAKİKAD ile kadınların daha güçlü olacağını dile getiren başkan Aygün, konuşmasında şu ifadelere yer verdi;  

“SAKİKAD Sakarya’mızda girişimci kadınlarımıza güç katacak. Girişimci kadınlarımızın daha bilgilenmesi için güçlenmesi için biz güzel projeler yazdık. Güzel projeler ile sizlerle ilerleyen vakitlerde tekrardan görüşme imkanı bulacağız. Sakarya’ya ses getireceğiz. Girişimci kadınlarımıza güç olacağız. Çok yoğun talep var. Bu talep bizi ayrıca motivasyon verdi. 

Bizim artık borçlu olduğumuz 400 üyemiz var. Daha da artıyor. İnşallah güzel şeyler yapacağız. Bundan sonra biz varız. İnşallah nesilden nesle geçecek bir derneğimiz var. Kadınları güçlendireceğiz, bilinçlendireceğiz. Sakarya'da kadınların sesi çıkacak. Bizler kadınlarımıza güveniyoruz. Sakarya’ya ve büyüklerimize güveniyoruz. Bütün kuruluşlarımız bize kucak açtı. Sakarya’mıza kadınların güçlü sesi gelecek. Bundan sonra her şey güzel olacak. Bizler kadınlarımıza güveniyoruz. Sakarya'da çok güzel şeyler yapacağız. Derneğimize katılmak için çok ağır şartlar yok. Girişimci kadın olmaları yeterli."

44391db9-3d7c-421e-9d24-8a229878ba9d2e8612b1-07fd-4fea-adf6-b1e14ae376ea