KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

3 PUANDAN DAHA ÖNEMLİ

Nehrin çocukları Keçiörengücü maçında da tribündeki yerlerini aldı Nehrin çocukları Keçiörengücü maçında da tribündeki yerlerini aldı

TFF 3.Lig temsilcimiz Sapanca Gençlikspor'un antrenörü Ahmet Seçgin, deplasmanda oynayacakları Amasyaspor Futbol Kulübü karşılaşmasından da galibiyetle ayrılarak çok değerli bir adım daha atacaklarını söyledi. Seçgin, Halk54 Spor Müdürü Kadir Şirin'e yaptığı açıklamada, kendileri için büyük önem taşıyan Amber Çay Eynesil Belediyespor maçında alınan galibiyetin 3 puandan daha önemli şeyler ifade ettiğini belirtti. Karşılaşmasının tamamında sahanın tek hakimi olan Sapanca Gençlikspor'un, kazanmayı ne kadar çok istediğini gösterdiğini dile getiren Seçgin, , arzulu oyunlarını karşılaşmanın her iki yarısında buldukları golle süslediklerini anımsattı.

HER MAÇ 6 PUAN DEĞERİNDE 

İkinci devredeki skoru koruma duygusunun, haftalardır devam eden kazanamama durumundan kaynaklandığını vurgulayan Seçgin, "Her şeye rağmen kazanmak önemliydi. Takımımız bunu başardı. Artık maçlarda alınacak galibiyetler 3 değil 6 puan değerinde olacak. Önümüzdeki iki  maçlık periyodu kayıpsız geçerek alt sıralardan kurtulmak ve orta sıralara doğru yükselmek istiyoruz. Kadro kalitemiz bunu hak ediyor. İnşallah deplasmanda oynayacağımız Amasyaspor  karşılaşmasından da galibiyetle ayrılarak çok değerli bir adım daha atacağız. İnşallah takımımız başarılı bir ikinci devre geçirecek ve Sakarya'yı en iyi şekilde temsil edecek" diye konuştu.

Whatsapp G Rsel 2024 03 09 Saat 10.43.54 A18E7CbfWhatsapp G Rsel 2024 03 09 Saat 10.42.41 3934E00E