Sapanca'da sabaha karşı gençler arasında çıkan kavgada kan aktı. Çıkan kavgada gençlerden biri silahla vurularak yaralandı. Yaralanan genç hastaneye kaldırılırken, olayı gerçekleştiren bir kişi gözaltına alındı.

Olay, sabaha karşı 04.40 sıralarında Sapanca Göl Mahallesi'nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Sakarya Caddesi üzerindeki bir işyerinde alışveriş sırasında tartışan Alper B. (22) ile S.A. (30) isimli gençler, kavga etti.

Cadde üzerinde çıkan kavgada S.A., yanındaki silahla Alper B.'ye ateş etti. Silahtan çıkan merminin kasığına isabet etmesi sonucu hafif şekilde yaralanan Alper B., arkadaşları tarafından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi merkez kampüsüne getirildi. 

14 yaşındaki kızı kaçırdığı iddia edilen kadın ve 2 erkek tutuklandı 14 yaşındaki kızı kaçırdığı iddia edilen kadın ve 2 erkek tutuklandı

Silahla hafif şekilde yaralanan Alper B. ve arkadaşlarının ifadesini alan polis ekipleri, çevrede yapılan araştırma sonrasında olayı gerçekleştiren S.A. isimli şahsı Sapanca'da yakalayarak gözaltına aldı.