Sapanca'da “Özen Ambalaj” adlı işletmenin açılışı yapıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sapanca Kaymakamı Abdürrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Belediye Meclis Üyeleri, Sapanca İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, Sapanca Esnaf Odası Başkanı İsmail Tanta, Muhtarlar Dernek Başkanı Barış Yıldız, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Akçay, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda protokol “Özen Ambalaj” adlı işletmenin açılışına katıldılar.

Açılışta yaptığı konuşmada Sapanca’nın gelişmesi açısından yeni bir işyerinin açılışını gerçekleştirmenin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Başkan Yüce, “Şehrimizde hizmet veren her yeni işletme şehrimizin, ilçemizin gelişimine ve değişimine katkı sağlıyor. Yeni iş yeri hayırlı uğurlu, bereketli olsun” dedi.

Açılan yeni işletmelerin birçok kişiye istihdam sağladığını da ifade eden Başkan Özen, “Yeni bir iş yeri, yeni istihdam demek. Şehrimizde faaliyete geçen “Özen Ambalaj” isimli işletmenin açılışını gerçekleştirdik. İşletmeyi açanlara, bu işletmeden inşallah hayırlı ve bol kazanç elde ederler. Bu iş yeri sahibinin hanesine ve Sapanca’mıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Kaynarca’da asfalt işlemleri sürüyor Kaynarca’da asfalt işlemleri sürüyor

Edilen duaların ardından, katılan protokol ile birlikte açılış kurdelesi kesildi. Başkan Yüce, Kaymakam Canpolat, Başkan Özen, protokol üyeleri işyeri sahipleri ve vatandaşlarla beraber açılışı yaparak işyerini gezdiler. İş yerinin halka sunacağı hizmetler ve ürünler ile ilgili bilgiler aldılar. Rüstempaşa Mahallesi Ersin Caddesi’nde hizmete açılan “Özen Ambalaj” isimli işletme sahibi Erdinç Özen, açılışa katılan tüm katılımcılara teşekkür etti.

thumbnail_1 (1)-91 (4)-9