Sapanca Belediyesi, EURO 2024 karşılaşmasını Amfi Tiyatroda yer alan dev ekranla vatandaşlarla buluşturacak. 2 Temmuz Salı günü oynanacak Avusturya-Türkiye maçını Sapanca halkı tek yürek olarak Kırkpınar Amfi Tiyatroda izleyecek.

Yetkiler tarafından yapılan açıklamada; maç yayını saat 22:00’de başlayacak olup, etkinlik ücretsiz olacaktır. Ayrıca, etkinliğe katılmak isteyenler için saat 19:00 itibariyle belediye binası önünden Kırkpınar Amfi Tiyatroya otobüs seferleri düzenleneceği bilgisi verildi.

Milli takımımızın yanında olalım Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin, “Türkiye'nin önemli maçlarından birini hep birlikte izlemek ve bu heyecanı paylaşmak için tüm Sapanca halkını Kırkpınar Amfi Tiyatroya bekliyoruz. Milli takımımızın yanında olalım ve bu büyük coşkuyu birlikte yaşayalım. Sapanca Belediyesi olarak tüm halkımızı bu büyük futbol şölenine bekliyoruz. Unutulmaz bir akşam geçirmek için 2 Temmuz’da Kırkpınar Amfi Tiyatroda buluşalım” dedi.

Başkan Ata'dan 15 Temmuz mesajı Başkan Ata'dan 15 Temmuz mesajı

Başkan Şahin, tüm Sapancalıları salı günü oynanacak Avusturya-Türkiye maçını dev ekrandan izlemek için Kırkpınar Amfi Tiyatroya davet etti.