Sapanca MYO "Sapanca'nın Çınarları" Projesinin Konukları 24 Kasım Ögretmenler Gününde Emekli Öğretmenler Müjgan Gençer ve Mehmet Gençer oldu.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim Bölümü tarafından yürütülen "Sapanca'nın Çınarları" projesinde Müjgan Gençer ve Mehmet Gençer kamera karşısına geçtiler. 

Sapanca MYO Okul Müdür Yard. Dr. Öğr. Üyesi İsmail Koç, Medya ve İletişim Program Başkanı Öğr. Gör. Servet Sezgin, Medya ve İletişim Programı ile Halkla İlişkiler Programında okuyan öğrencilerden oluşan "Sapanca'nın Çınarları" proje ekibi Gençer ailesini Sapanca Çayiçi Mahallesindeki ikametinde ziyaret etti. 

16 yıl sonra mezun öğrencilerini karşısında gördü, gözyaşlarını tutamadı 16 yıl sonra mezun öğrencilerini karşısında gördü, gözyaşlarını tutamadı

Medya ve İletişim Bölümü öğrencisi Beyza Şimşek’in sorularını cevaplayan emekli ilkokul öğretmeni Müjgan Gençer kökeninden, sanata ve doğaya olan ilgisinden, öğrencilerine ve mesleğine olan sevgisinden bahsetti. Müjgan Gençer hayatından bahsederken gençlere de başarılı olmaları için planlı, disiplinli ve çalışkan olmalarını tavsiye etti. 

Mehmet Gençer ise gençlere tavsiyede bulunurken hayatta her şeyi sorgulamak gerektiği ve hiçbir şeyi araştırmadan, sorgulamadan kabul etmemeleri gerektiğini vurguladı. 

Gençer ailesi tüm meslektaşlarının da öğretmenler gününü kutladı.
Haber : Hande Belguhan