Dünya Çocuk Günü kapsamında Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Şehit Ferhat Sözer Ana Okulu ve 1. Sınıf öğrencilerine boyama kitabı ve ders programı tablosu hediye etti.

Dünya Çocuk Günü kapsamında Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Şehit Ferhat Sözer Ana Okulu ve 1. Sınıf öğrencilerine boyama kitabı ve ders programı tablosu hediye etti. Çikolata ve meyve suyu ikramlarından da tadan minikler, kendileri için özel olarak basılan boyama kitaplarını ilgiyle incelediler.

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, ilçemizdeki tüm ana okulu öğrencilerine hafta boyunca hediyelerini ulaştırmaya devam edecek.

Başkan İshak Sarı kendi sosyal medya hesabında çocuklara hitaben şu sözleri paylaştı:

“Hayalleriniz gibi rengarenk olsun, ellerinizde sayfalar.

Her zaman mavi olmasa da olur gökyüzü; yeşil olmasa da olur, dallarda yapraklar.

“Hayatın İçinde Biz De Varız" fotoğraf sergisi düzenlendi “Hayatın İçinde Biz De Varız" fotoğraf sergisi düzenlendi

Minicik yüreklerinizde kocaman bir dünya saklı. O dünyaya bir ışıltı, bir esinti taşıyabilmek ve sizleri çok sevdiğimizi ifade edebilmek için küçük bir vesile olsun istedik, boyanmayı bekleyen sayfalar.”