TOGG ilk 2023 aracı NFT'leyip açık artırma ile fiyatlandıracak TOGG ilk 2023 aracı NFT'leyip açık artırma ile fiyatlandıracak

SASİAD Başkanı Birlik, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına adım atacağımız 2023 yılına hep birlikte girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar, yeni umutlar demektir. 2023 yılına girerken, tüm insanlık için aydınlık günler ve mutlu bir gelecek beklentimizi daha da güçlendirerek hep birlikte yarınlara taşıyacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan bu anlamlı yılda, adalete, özgürlüklere ve ülkemizdeki demokrasiye olan büyük inancımızla Cumhuriyetimize ve Atatürk değerlerine daha çok sahip çıkacağız" dedi. 2022 yılının her açıdan zorlu bir yıl olduğunu dile getiren Başkan Ali Tamer Birlik, "2023 yılında, ekonomi yönetiminden öncelikli beklentimiz enflasyonun düşürülerek alım gücünün artırılması, fiyat istikrarını sağlayacak enstrümanların devreye alınarak iş dünyasının yatırım, istihdam, üretim ve ihracatını koruyacak destekleri hayata geçirmesidir.

Bu vesileyle, yeni yılın başta iş dünyamız ve vatandaşlarımız olmak üzere tüm dünyada sağlığın, huzurun, bereketin ve mutluluğun hâkim olduğu, insanların geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diliyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum." dedi.